Butikk

Åpningstider

Kontaktinfo

Boots Apotek

Man-fre:

09-18

(09-16)


Hawi Daba

tananger.apotek@boots.no

Tlf: 51 94 46 60

Combi Frisør

Man-fre:

10-18

(10-16)


Snorre

snorre@combi.no

Tlf: 51640850

Garn å Di

Man-fre

10-17

(10-15)

Hildegunn Kirkham

kirkham@lyse.net

Tlf: 98260034

Kiwi

Man-fre:

07–23

(07-23)

Kenneth Thu

kiwi.tananger@kiwi.no

Tlf: 51648850

Mester Grønn

Man-fre:

09-20

(09-18)

Hanne Hjorteland

mg117@mestergrønn.no

Tlf: 32229717

Nille

Man-fre:

09-20

(09-16)

Marija Dikun 

nas173@nille.no 

Tlf: 97476631

Tananger 

Tannlegene

Man-fre:

07.40–15.00

Tananger Tannlegene

post@tananger-tannlegene.no

Tlf: 51644747

Siljes Beauty 

Salong

Man-fre:

09–16

Åpningstidene kan variere

Silje Waldeland

sw@siljesbeautysalong.no

Tlf: 915 58 823

Yummy Time

Man-lør:

09-22

(11-22)

Marwan

marwanyokhanna@yahoo.com 

Tlf: 51696365

Tananger 

Treningssenter

Man-søn:

05-24 

Johannes Jåsund

johannes@tanangertrening.no

Tlf: 99157810

Tananger 

Dyreklinikk

Man-ons:

12-17

Tors:

09-17

Marius Usvaltas

tananger.dyreklinikk@gmail.com

Tlf: 47750666

Senterleder

Man-fre:

07-15

Senterleder

senterleder@tanangersenter.no

Tlf: 40004056

DITT LOKALE KJØPESENTER I TANANGER
Tananger Senter åpnet 15. februar 2001. Etter den tid har senteret blitt et naturlig valg for lokalhandel i Tananger.