Butikk

Åpningstider

Kontaktinfo

Boots Apotekk

Man-fre: 09-18

Lør: 09-16


Hawi Daba

tananger.apotek@boots.no

Tlf: 51 94 46 60

Combi Frisør

Man-fre: 10-18

Lør: 10-16


Snorre

snorre@combi.no

Tlf: 51 64 08 50

Garn å Di

Man-fre: 10-17

Lør: 10-15

Hildegunn Kirkham

kirkham@lyse.net

Tlf: 982 60 034

Kiwi

Man-fre: 07–23

Lør: 07-23

Kenneth Thu

kiwi.tananger@kiwi.no

Tlf: 51 64 88 50

Mester Grønn

Man-fre: 09-20

Lør: 09-18

Hanne Hjorteland

mg117@mestergrønn.no

Tlf: 322 29 717

Nille

Man-fre: 09-20

Lør: 09-16

Marija Dikun 

nas173@nille.no 

Tlf: 974 76 631

Tananger 

Tannlegene

Man-fre: 07.40–15

Tananger Tannlegene

post@tananger-tannlegene.no

Tlf: 51 64 47 47

Siljes Beauty 

Salong

Man-fre: 09–16

Åpningstidene kan variere

Silje Waldeland

sw@siljesbeautysalong.no

Tlf: 915 58 823

Yummy Time

Man-lør: 09-22

Søn: 11-22

Marwan

marwanyokhanna@yahoo.com 

Tlf: 51 69 63 65

Tananger 

Treningssenter

Man-søn: 05-24 

Johannes Jåsund

johannes@tanangertrening.no

Tlf: 991 57 810

Tananger 

Dyreklinikk

Man-ons: 11-17

Tors: 10-17

Fre: 11-16

Marius Usvaltas

tananger.dyreklinikk@gmail.com

Tlf: 477 50 666

Senterleder

Man-fre:

07-15

Senterleder

senterleder@tanangersenter.no

Tlf: 400 04 056

DITT LOKALE KJØPESENTER I TANANGER
Tananger Senter åpnet 15. februar 2001. Etter den tid har senteret blitt et naturlig valg for lokalhandel i Tananger.