Butikk Åpningstider Kontaktinfo Etasjeplan
Boots Apotek Man-fre 09:00-17:00 (09:00-16:00) Hawi Daba
mail: tananger.apotek@boots.no
Tlf: 51 94 46 60
Skibmannsvegen 3, 4056 Tananger
1
Combi Frisør Man-fre 10:00-18:00 (10:00-16:00) Tlf: 51640850
Skibmannsvegen 3, 4056 Tananger
1
Garn å Di Man-fre 10:00-15:00 (10:00-14:00) Kirkhams Garn å di Hildegunn Kirkham
E-post: kirkham@lyse.net
Tlf: 98260034
1
Kiwi Man-fre 07:00 – 23:00 (07:00-23:00) Kenneth Thu
E-post: kiwi.tananger@kiwi.no
Tlf: 51648850
Adresse: Skibmannsvegen 3, 4056 Tananger
1
Mester Grønn Man-fre 09:00-20:00 (09:00-18:00) Hanne Hjorteland
E-post: mg117@mestergrønn.no
Tlf: 32229717
Adresse: Skibmannsvegen 3, 4056 Tananger
1
Nille Man-fre 09:00-20:00 (09:00-16:00) Marija Dikun
Mail: nas173@nille.no
Tlf: 97476631
Adresse: Skibmannsvegen 3, 4056 Tananger
1
Tananger Tannlegene Man-fre 07.40–15.00 Tananger Tannlegene
Mail: post@tananger-tannlegene.no
Tlf: 51644747
2
Siljes Beauty Salong Man-fre 07.40–15.00 Silje's Beauty Salong
Mail: sw@siljesbeautysalong.no
Tlf: 915 58 823
1
Yummy Time Man-lør 09:00-22:00 (11:00-22:00) Email: marwanyokhanna@yahoo.com
Tlf: 51696365
1
Tananger Treningssenter 05-24 hver dag. Johannes Jåsund
E-post: johannes@tanangertrening.no
Tlf: 99157810
1
Tananger Dyreklinikk Man-fre 10-17 Marius Usvaltas
E-post: tananger.dyreklinikk@gmail.com
Tlf: 47750666
2
Senterleder Man-fre 10-17 Senterleder
E-post: senterleder@tanangersenter.no
Tlf: 40004056
DITT LOKALE KJØPESENTER I TANANGER
Tananger Senter åpnet 15. februar 2001. Etter den tid har senteret blitt et naturlig valg for lokalhandel i Tananger.